Árvore do Sabão - Prírodné mydlá z Portugalska

10 položiek

Prírodné mydlá, tuhé šampóny a kozmetika značky Árvore do Sabão sprostredkúvajú neodolateľné vône južného Portugalska. Majiteľka a autorka receptúr Clara Nogueira pri ich výrobe dbá na tradičné remeselné postupy a použitie vysoko kvalitných ingrediencií.

Árvore do Sabão - Prírodné mydlá z Portugalska

Ručne vyrábané mydlá na báze olivového oleja, iných olejov a najmä celej škály esenciálnych olejov z miestnych rastlín si získali množstvo verných priaznivcov nielen vo svojej domovskej krajine, ale čoraz viac aj v zahraničí. Tieto prírodné mydlá sú skvelou alternatívou ku konvenčnej kozmetike nielen s ohľadom na ochranu životného prostredia, ale predovšetkým pre svoje blahodarné účinky na pokožku. Každý druh mydla je určený na iný typ pokožky, ako aj pri rôznych dermatologických komplikáciách.

Mydlo v prírodnej ovčej plsti Árvore do Sabão

Špecialitou sú mydlá v prírodnej plsti z oviec plemena Churro na báze oslieho mlieka alebo kozieho mlieka. Ovčia plsť poskytuje mydlu dokonalú antibakteriálnu ochranu a zároveň umožňuje mydlo šetrne a pohodlne aplikovať na telo. Plsť pôsobí na pokožku ako prirodzený peeling.

Prírodný tuhý šampón Árvore do Sabão

V ponuke sú aj vyživujúce tuhé šampóny, ktoré sú skutočným balzamom na vaše vlasy.

 

Poznámka: Všetky výrobky Árvore do Sabão sú odosielané v samostatných balíčkoch bez kontaktu s potravinovým tovarom. Za zvýšený počet balíčkov sa neúčtuje žiadny poplatok za dopravu ani príplatky za balenie (viď obchodné podmienky).

Značka:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie