Mydlo z olivového oleja s morskou soľou a esenciálnymi olejmi z bergamotu a cédra 70g Árvore do Sabão

Mydlo z olivového oleja s morskou soľou a esenciálnymi olejmi z bergamotu a cédra 70g Árvore do Sabão

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA ODPORÚČAME

Prírodné mydlo Árvore do Sabão Azeite e Sal Marinho

5,85 € s DPH

Dostupnosť: Skladom ≤20 ks

Značka: Árvore do Sabão

Prírodné mydlo z olivového oleja s morskou soľou a esenciálnymi olejmi z bergamotu, škorice, vanilky, ylang ylang, jazmínu, ruží a cédra. Ručná výroba. Mydlo s výraznými relaxačnými a detoxikačnými účinkami, vhodné na pleť a všetky typy pokožky. 

Hmotnosť: min. 70 g

Ingredients (Zloženie): óleos saponificados de olea europaea fruit oil (olivový olej), cocos nucifera oil (kokosový olej), ricinus communis seed oil (ricínový olej), mineral pigment (minerálny pigment), sodium chloride (morská soľ), citrus aurantium bergamia (esenciálny olej z bergamotu), cinnamomum zeylanicum (esenciálny olej zo škorice), vanilla planifolia (esenciálny olej z vanilky), cananga odorata (esenciálny olej z yang ylang), jasminum officinale (esenciálny olej z jazmínu), rosa damascena (esenciálny olej z ruží), cedrus atlantica wood (esenciálny olej z cédrového dreva).

Výrobca a autor receptúry: Clara Nogueira (Árvore do Sabão), Olhão, Portugalsko.

Chráňte pred dosahom detí; výrobok nie je na konzumáciu.

Poznámka: Všetky výrobky Árvore do Sabão sú odosielané v samostatných balíčkoch bez kontaktu s potravinovým tovarom. Za zvýšený počet balíčkov sa neúčtuje žiadny poplatok za dopravu ani príplatky za balenie.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie